Reklam
Reklam
$ DOLAR → Alış: 4,08 / Satış: 4,10
€ EURO → Alış: 4,98 / Satış: 5,00

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Kariyer hayatınızdaki art niyetli kişilerle olan ilişkileriniz ve söylemlerinize bugün daha fazla dikkat etmelisiniz. Zira söylemlerinizi bilerek çarpıtma eğilimi içinde olup sizlerin açığını arama konusunda yoğun bir çaba gösterebilirler. Çalışma hayatınızda basit problemlerinize karşı daha yenilikçi çözümler bulmak isteyeceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Ailenizdeki bazı bireylerin finansal sorunlarınıza yenilikçi çözümler üretmesi sizi bir anda içinde bulunduğunuz çıkmazdan kurtarabilir. Kariyer yaşamınızda da yine aynı şekilde önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacak kişilerin desteğini arkanızda hissedeceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Maddi anlamda sizlere destek olacak kişilerle tanışabilir, paranızı idare etme konusunda onların fikirlerine danışarak güçlü yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda eğer bir ortakla yürüttüğünüz projeniz varsa bugün itibariyle güzel bir haber alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Bütçenizle ilgili çözümleyemediğiniz maddi konulardan dolayı partner ve ortaklık konularınızda bazı sorunlar ve çatışmalar yaşayabilirsiniz. Finansal kaynaklar için yaşamınızda yeni bir yer açmak isteyeceksiniz. Özel ilişkilerde ise kıskançlık durumları her iki taraf için de can sıkıcı bir hal alabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Yakın çevre iletişimlerinizin hız kazanacağı, geleceğe dair planlarınızı gerçekleştirmek isteyeceğiniz hızlı ve orijinal fikirlere açık olacağınız gayet hareketli bir gün. Özellikle eş veya ortaktan gelen orijinal fikirler sayesinde size bambaşka bir kapı açılabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Yaşamınızda daha fazla lükse sahip olmak için elinizdeki bazı şeyleri yitirmek durumunda kalabilirsiniz. Zira bu konuda beklentilerinizin yüksek olduğunu sizler de fark ediyor olacaksınız. Yine özel ilişkilerinizde de karşı taraftan isteklerinizin fazlalığı onun size karşı mesafeli durmasına neden olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Finansal anlamda sıkıntılarınızı aşabilecek kaynakları bulmakta hiç zorluk çekmeyeceğiniz ve ailenizden bu konuda büyük destekler alabileceğiniz bir gün. Maddi kaynaklarınızı yeni bir oluşum içine getirmek için biraz daha gayret sarf etmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Finansal konularla ilgili beklentilerinizde bugün itibarıyla bazen sorunlar oluşabilir. Yeni kaynaklar arama yoluna gidebilirsiniz. Yine yakın çevrenizdeki arkadaşlarınızdan biri ile maddi çıkarlardan dolayı aranızda bazı mesafeler oluşabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün kendinizi farklı hissedişiniz ilişkilerinize de olumlu bir şekilde yansıyor olacaktır. İlişkilerde tekdüze bir gidişattan yorulduysanız değişiklik yapmanın tam sırasıdır. Yaydığınız ışık ve empati yeteneğiniz sayesinde bugün adeta dostlukları bir mıknatıs gibi çekiyor olacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bugün dostlarınızın sizden sakladığı durumlar karşısında öfkenize hakim olamayabilir ve bunun altında yatan sebepleri araştırmak isteyebilirsiniz. Gerçek dostunuzu diğerinden ayırma konusunda yaşayacağınız olaylar hayatınıza yeni bir yön vermenize yardımcı olacaktır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Çevrenizden gizlemek istediğiniz bazı konularda sırların ifşa olması riski söz konusudur. Sosyal çevrenizden saklamak istediğiniz bazı durumlar bugün bir dost kanalı ile başkalarına ulaştırabilir. Stres konulu hastalıklara dikkat.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Uzun süredir hayalinizi süsleyen bir eşya veya mülk alımı gibi konularda şans sizden yana olacak gibi gözüküyor. Finansal sorunlarda konular hiç ummadığınız bir şekilde rahatlıkla çözülebiliyor olacaktır. Çalışma yaşantınızda yeni teklifler ve terfiler söz konusu olabilir. Ancak bugün itibariyle ofis ortamında bazı dedikodular dönebilir.