$ DOLAR → Alış: 5,30 / Satış: 5,32
€ EURO → Alış: 5,99 / Satış: 6,02

GENÇ HEM ZİYARET ETTİ HEM DENETLEDİ

admin
admin
  • 21.02.2017
  • 2.013 kez okundu

Müdürümüz İradet GENÇ, Öğrencilerle Buluştu

FB_IMG_1487666421167

İlçe Milli Eğitim Müdürü İradet Genç, Erkek İmam Hatip Lisesi, Fen Lisesi, Toki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Gülbahçe İMKB İmam Hatip Ortaokulu öğrenci yurtlarını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. Yurt ziyaretine Şube Müdürleri Saffet Çağlar, Namık Özçelik’te katıldı. Genç, Yurt hakkında bilgiler aldı. Yemekhane ve yatakhanede incelemelerde bulunan Müdür İradet Genç, öğrencilerle bir süre sohbet etti.
İradet Genç, öğrencilerimizin ailelerinden uzakta rahat bir şekilde konaklamaları ve eğitim hayatlarına devam etmeleri için yurtlarımızda, öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak bizlerin görevidir ve öğrencilerimize de düşen ev ortamı gibi huzurlu ve güzel ortamda başarılı olmaları dedi.
Öğrencilerde Müdür İradet Genç’e, derslerinde çok çalışıp başarılı olacaklarını ve sıcak aile ortamının oluşturulmasında sağladığı katkılarından dolayı teşekkür ettiler. İradet Genç ise, öğrencilerimizle bir arada olmaktan dolayı mutlu olduk, öğrencilerimizi seviyoruz ve önemsiyoruz dedi.
Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilere her türlü desteğin verildiğini ifade ederek, öğrencilerin istek ve taleplerini dinleyen Müdürümüz İradet Genç öğrencilere derslerinde başarılar dileyerek yurt ziyaretlerini sonlandırdı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ