Reklam
Reklam
$ DOLAR → Alış: 3,83 / Satış: 3,84
€ EURO → Alış: 4,51 / Satış: 4,52

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Finansal konular gündeminizde olacağa benziyor. Kredi, vergi ya da borçlarınız var ise bunlarla ilgili bazı konuları sağlamlaştırma noktasına gidebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

İnsan yaşam tarzı olarak daima zevkin peşinde koştuğu için, sahip olduğu şeylerin kıymetini bilmez ve ancak onları kaybedince değerini anlar. Sizler de çevrenizde bugün değer vermeniz gereken şeylere yönelin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Bir yere ulaşmanın ilk adımı, bulunduğun yerde kalmayacağına karar vermektir. İlk adımın zorluğunu bilerek, ne pahasına olursa olsun o adımı at.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Her şeye homurdanmaya başlarsan, fırsat kapıyı çaldığında bile anlamaz ve gürültüden şikâyetçi olursun. Biraz daha olayların akışında davranmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Senin için mümkün olanın sınırlarını keşfetmenin tek yolu onları aşıp imkânsıza geçmektir. İmkânsız ise henüz denenmemiş olandır ve sadece korkakların sözlüklerinde bulunan bir kelimedir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Sorunlarına bakış açın senin gerçek sorunundur. Senin iyileşmeye yönelik atacağın ilk adım, hastalığın ne olduğunu saptamaktır. Hataların en büyüğü bunların farkına varmamaktır. Ne yaparsan yap hata değil, çözüm bul.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Dünyanın bütün parası senin olsa bile sabah olduğunda yataktan çıkıp keyfini çıkaracak gücün yoksa fark etmez. İşte en kötü fakirlik budur. Parasal işlere çok kafa yorma. Sadece daha iyi bir gelir için yeni fırsatlar ara.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Düşünmeden konuşmak, nişan almadan ateş etmeye benzer. Bu yüzden iki düşün bir söyle, bir düşünüp iki söyleme, her söylediğini düşün fakat her düşündüğünü herkese, her yerde söyleme.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Mutlu olmak istiyorsan, içinde bulunduğun andan daha iyi bir zaman olduğuna karar vermek için beklemekten vazgeç. Mutluluk bir varış yeri değil bir yolculuktur.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Birisini suçlamak için işaret parmağını karşındakine uzattığın zaman, üç parmağının yönü de sana dönüktür ve seni işaret eder, ancak sen çoğunlukla onu fark etmezsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Hayat nefes almak ve bir bisiklete binmek gibidir, pedalı çevirmeye devam ettiğin sürece düşmez ve nefes aldığın sürece de ölmezsin. Hedeflerinin peşinden gitmelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

İnsanlarla uğraşırken hep hatırlayacağın nokta, mantıklı yaratıklarla değil, duygulu kimselerle uğraştığındır. Her insanın kendine göre inançları, gururları ve onurları olduğunu unutma.